Сьогодні, в черкаському будинку дитини «Малятко» відбулося святкування Нового Року.
Море позитивних емоцій залишилося після свята. Дітки розповідали вірші та грали в сніжки з Дідом Морозом.
Твій Стиль Плюс на святі побували, подаруночки подарували

| Вторник 09.06.2026 08:01 новости галереи партнеры |
|
||||
Свято наближається!26 Декабря 2019, Четверг
Сьогодні, в черкаському будинку дитини «Малятко» відбулося святкування Нового Року. Море позитивних емоцій залишилося після свята. Дітки розповідали вірші та грали в сніжки з Дідом Морозом. Твій Стиль Плюс на святі побували, подаруночки подарували
|
Авторское право © 2009-2026 blum.ck.ua |