Четверг 29.10.2020 19:26 новости галереи партнеры
Посетите наши проекты: Интернет-магазин ручек для мебели фирмы Cebi и Интернет-магазин мебельных аксессуаров для кухни от фирмы Vauth-Sagel

Семінар для дилерів MERX


27 Июня 2012, Среда

З 27 по 30 червня в ТК Буковель відбулись щорічні Карпатські зустрічі  компанії MERX. Дилерська зустріч саме в мальовничих Карпатах є доброю традицією MERX вже на протязі 7-ми років. Фірма «Твій Стиль Плюс» вже вдруге приймає участь у конференції компанії MERX, що є початком гарної традиції і для нашої фірми.

_DSC9745_новый размер

Чудові гірські краєвиди, затишна атмосфера та свіже лісове повітря дозволяє поєднати технічну спеціалізовану конференцію з приємним відпочинком.
Отже до початку: Дорога до Карпат запам’яталася українськими народними піснями, які завзято співали співробітники компанії MERX. Нас вражало, з яким задоволенням молодь співає українські пісні і ще більше вражало досконале знання змісту пісень і їх репертуар. Як з’ясувалося потім, спеціально до  «Карпатських зустрічей», компанія надрукувала примірник з українськими піснями під логотипом MERX, з гордістю демонструючи любов до своєї батьківщини.

_DSC9664  

Прибувши у Буковель, після поселення та невеличкого відпочинку, всі зібралися у затишному залі.  Конференція пройшла у невимушеній, теплій атмосфері. Директор напрямку кухонних меблів, Іван Філіпович,  розповів про досягнення у виробництві кухонних меблів, презентував нові моделі кухонь: «Лаура», «Прованс», «Берта» та розповів про майбутній напрямок розвитку.

_DSC9689_новый размер

Фірма «Твій Стиль Плюс», як представник німецького виробника кухонних аксесуарів VAUTH-SAGEL, презентувала новинки наповнення в кухнях MERX. Ольга Яловенко познайомила всіх присутніх з широким асортиментом продукції VAUTH-SAGEL, яку компанія MERX ввела в свою програму. Особливий інтерес викликали системи VAUTH-SAGEL для кутових секцій: Twin Basic та  Wari Corner; відра для сміття та високі шафи-колони.

_DSC9692_новый размер

Хочеться відзначити, що цього року на італійській виставці EUROCUCINA  була масово представлена продукція ТМ VAUTH-SAGEL, в перше чергу у італійських виробників кухонних меблів. Всім відомо, що італійці, як законодавці моди та дизайну, принципово використовують в своїх кухнях фурнітуру тільки вітчизняних виробників і лише коли ціна, якість та дизайн розумно співвідносяться, вони використовують меблеву фурнітуру виробників інших країн. Це, знову таки, підтверджує розкішний дизайн аксесуарів VAUTH-SAGEL їх бездоганну якість, та адекватну ціну.

DSC_7036

По закінченню конференції, у всіх була можливість поспілкуватись у неформальній атмосфері, насолодитися мальовничими пейзажами та гірським повітрям. Більш завзяті співали пісні під баян Григорія, зам. директора по збуту житлових меблів.
Наступного дня відбувся похід до каскаду великих Прутських водопадів та підкорення гори Брескул. Маршрут був доволі складний і нестандартний. Ми піднімалися по схилам гори біля водопаду, отримуючи неповторні  враження.

_DSC9788_новый размер

Чудові гірські краєвиди, запах лісу, трав з полонин, чиста та освіжаюча джерельна вода,  ягоди і все це рясно пересипано різними квітами, а які краєвиди відкриваються...

_DSC9809_новый размер

_DSC9806_новый размер

_DSC9827_новый размер

_DSC9824_новый размер

_DSC9847_новый размер

Важко передати емоції, коли одночасно 100 чоловік піднімається на вершину гори. Відчувається  дух перемоги, командної сили, цілеспрямованості і головне, що «Щастя є!».

_DSC0162_новый размер

_DSC0116_новый размер

Всі насолодилися неймовірною красою нашої країни дивлячись з вершини гори Брескул.

Нам здається, що керівництво компанії Меркс не випадково вибрало саме Карпати традиційним місцем зустрічі дилерів. Адже гори символізують успіх,  бажання підкорити нові горизонти і не зупинятися на досягнутому.
Ввечері відбувся святковий вечір. Всі присутні були у вишиванках. Це настільки пробуджує свідомість і відчуття гордості, що ти Українець.

_DSC0239_новый размер

 _DSC0268_новый размер

_DSC0197_новый размер

Хочеться звернути увагу, що компанія MERX не тільки піднімає якість українських меблів на міжнародний рівень, але й гідно несе та демонструє українську культуру, традиції. Нам здається, що це показник рідкісного патріотизму та любові до України, що без сумніву заслуговує на велику повагу.

_DSC0205_новый размер

Фірма «Твій Стиль Плюс» щиро дякує компанії MERX та всім учасникам конференції, за дружню зустріч. Дух був дійсно доброзичливий та сімейний. Ми залишилися під великим враженням від кількості нових цікавих знайомств та  ідей. Це добра і продуктивна традиція, що одночасно підвела підсумки, зарядила і надихнула всіх учасників на нові досягнення.

_DSC0183_новый размер

Фотографіі на сайті "Помарачева сім’я"

Авторское право © 2009-2020 blum.ck.ua